Vize İşlemleri

Vizehome Şu an Pegasus Hava Yolları’nın resmi iş ortağı Vizehome’un sayfasında gezinmektesiniz

Vize İşlemleri Hakkında Bilgilendirme

Sistem üzerinden satın almış olduğunuz vize işlemleri hizmetimiz kısaca şu şekilde işlemektedir.

  • Satın alma işlemini gerçekleştirdiğinizde tarafımıza işlemin başarı ile satın alındığınıza dair mail gelmektedir.
  • Satın alma maili tarafımıza ulaştıktan sonra yetkili arkadaşlarımız mesai saatleri içinde sizlere ulaşıp başvurusunu yapmak istediğiniz konsoloslukla ilgili ön bilgi vermektedirler. Aynı zamanda vizeniz için gerekli evraklar tarafınıza e-posta ile gönderilecektir.
  • Pasaportunuz ile beraber vizeniz için gerekli evraklar tarafımıza ulaştığında gerekli evrak kontrolleri yapılıp eksik evrak olmaması durumunda ilgili konsolosluğa başvurunuz tarafımızdan yapılacaktır. İşaretli kısım için yapılması gereken değişiklik, 25/09/2014 tarihinden sonra AVUSTURYA vizesi hariç schengen ülkelerine vize başvurusunda bulunmuşsanız başvurunuz tarafımızdan yapılabilmektedir. Not : Yukarıdaki madde başvurunuz için geçerli olsa dahi konsolosluk parmak izi için tekrar çağırabilir.
  • Konsolosluk tarafından vize başvurunuz için herhangi bir ek evrak istenmez yada aksi bir durum bildirilmezse vizenizin konsolosluktan çıkış tarihi tarafımıza bildirildiğinde tarafımızdan sizlere haber verilecektir. Pasaportunuz çıktığında ise tarafımıza vermiş olduğunuz kargo adresine gönderilecektir.
  • Vizeniz ile ilgili işlemleri vize durum sekmesinden takip edebilirsiniz.
  • Vize işlem başvurusu yaparken hata almanız durumunda vize@ykmturizm.com.tr mail adresinden yada 0212 368 49 65 telefon numarasından mesai saatleri içinde ulaşabilirsiniz.

Saygılarımızla

Vize hizmetleri Vizehome tarafından verilmektedir. Vizehome YKM Turizm firmasının tescilli markasıdır.
Adres: İcadiye Mahallesi Cumhuriyet Caddesi No 167 Huzur Apt Bağlarbaşı Üsküdar İstanbul Telefon: +90 212 368 49 65
Gizlilik Politikası